INDIBA

photo alt text

Pracownia Naturalne Piękno to odpowiednie miejsce dla osób ceniących sobie komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na najwyższym poziomie.

To wszystko zapewnia Indiba Deep Care, profesjonalny i wykwalifikowany zespół oraz wyjątkowa przestrzeń, w której poprawimy kondycję Twojej skóry, jej wygląd oraz zadbamy o stan Twojego zdrowia.

Zabiegi Indiba

photo alt text

Z Nami Będziesz Szybko Sprawna Ruchowo! Ciało wolne od bólu!

W organizmie uruchomione zostają mechanizmy, które w sposób bezpieczny przywracają naturalną równowagę, co prowadzi do poprawy stanu zdrowia i złagodzenia lub ustąpienia licznych dolegliwości. Atutem tej metody jest dodatkowe działanie przeciwbólowe i regeneracyjne: rehabilitacja po urazach i kontuzjach sportowych, urazy mięśni i stawów, rehabilitacja kręgosłupa w stanie ostrym i przewlekłym, rehabilitacja biodra w tym zmiany zwyrodnieniowe rehabilitacja stopy, w tym ostrogi piętowe i problemy ze ściegiem Achillesa rehabilitacja barku, w tym zespól bolesnego barku, rehabilitacja łokcia, w tym łokieć tenisisty, golfisty rehabilitacja ręki, w tym cieśń nadgarstka leczenie zatok przynosowych oraz czołowych.

Rezerwacje zabiegów tel. 75 7528000 w. 255