Akademia Holistyczna Zdrowia

photo alt text

Warsztaty odbywają się w ostatni weekend każdego miesiąca.

W czasie trwania turnusu obędziemy praktykę Yin Yogi. Jest to joga "zrelaksowanych mięśni". W yin yodze siła kryje się w trwaniu w tym pozornym bezruchu. Czekamy, poświęcamy wtedy uwagę na świadome kierowanie oddechu do miejsc, które są najmocniej rozciągane. Pozwalamy uspokoić oddech. W takim cichym zatrzymaniu pojawia się ważna przestrzeń do spotkania z samym sobą. Uwalniamy napięcia. To, co zapisało się najgłębiej w naszym ciele.

Joga


photo alt text

Kurs organizowany jest raz na kwartał.

Transformujący, harmonizujący, głęboko relaksujący, pełen akceptacji i miłości wspaniały dotyk, który daje prawdziwy kontakt ze sobą, pozwala odpocząć, zatroszczyć się o siebie, zatrzymać się i z refleksją poczuć swoje ciało, emocje, swoje życie. To również wyjątkowe doświadczenie dla masażysty, możesz z szacunkiem i miłością, czując, komunikować się z innym człowiekiem. Przestrzeń, którą tworzysz swoimi dłońmi, ciałem, sercem i umysłem obejmuje dosłownie i w przenośni inne istnienie.

Lomi Lomi

photo alt text

Kurs organizowany jest raz na kwartał.

Marzyła(e)ś o tym, by samemu dać ukochanej, ulubionej istocie czuły, pełen miłości masaż ale pojawiły się obawy, czy potrafisz, czy to będzie dobre, bezpieczne? Chciał(a)byś otrzymać piękny dotyk od niej lub jego?

Zapraszamy Cię z bliską osobą na mały warsztat masażu dla dwojga.

Nauka masażu dla dwojga


photo alt text

Warsztaty odbywają się raz w roku w marcu.

Sabat ten jest świętem radości i nowego odrodzenia. Czas na porządki i rytuały oczyszczające, które pozwolą uwolnić stare sprawy, ale również dadzą równowagę w życiu.

Sabat wiosenny Ostara

photo alt text

Kurs organizowany jest raz na kwartał.

Organizm człowieka to system energetyczny, w którym wszystkie komórki i narządy są ściśle ze sobą powiązane. Ta zależność występuje również między ciałem, duchem i umysłem. Nasz kurs to nauka uzyskania wewnętrznej równowagi, aby zainicjować procesy samoleczenia.

Oczyszczanie energetyczne

photo alt text

Warsztaty odbywają się w każdy weekend - zapisy w recepcji hotelu.

Kamertony są najbardziej precyzyjnym instrumentem muzycznym, które stosowane zgodnie z określonymi procedurami, mogą wprowadzać stan relaksu na poziomie ciała, umysłu i serca. Jeżeli obserwujesz niedostatek i chcesz znaleźć zadowolenie, pogodę ducha i siły, zaradzić bólom głowy, mięśni i kończyn, zwiększyć koncentrację, umiejętnie wychodzić ze zmęczenia, uzyskać zdrowy, spokojny sen, opanować stres, to dźwięk kamertonowy wspomaga dążenie do powrotu lub utrzymania dobrego stanu zdrowia zarówno u dorosłych jak i dzieci.

Warsztaty Muzykoterapii