photo alt text
Proszę, zapamiętaj że…

…dobre tłuszcze pełnią bardzo istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu człowieka. Są niezbędne dla utrzymania dobrego stanu nerwów, serca, mózgu i niemal wszystkich funkcji organizmu. Mają podstawowe znaczenie w budowaniu błon komórkowych. Usprawniają myślenie i wzmacniają odporność. Umożliwiają transport witaminy A, D, E i K. Są niezbędne do produkcji enzymów i hormonów, a także wielu przemian metabolicznych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak od jakości tłuszczów zależy ich prawidłowy metabolizm w naszym organiźmie. Najlepsze oleje to te, tłoczone samemu.

W naszej Spiżarni Szafarzy znajdziecie Państwo ręcznie tłoczone oleje: olej z czarnuszki, olej makowy, olej z ostropestu oraz olej z siemienia lnianego.

photo alt text

Spiżarnia Szafarzy,

kryje skarby natury zamknięte w pięknie ozdobionych słoiczkach zgodnie z przepisami, które lubimy od pokoleń.

Przetwory uzyskiwane na bazie ekologicznych darów przyrody można zakupić i zabrać do domu, by rokoszować się nimi jeszcze długo po powrocie z Karkonoszy.


Nasza Wędzarnia

W obiekcie serwowane są ryby i wędliny pochodzące z własnej wędzarni. Do ich wyrobu używamy produktów pochodzących od lokalnych dostawców. Stosowane są tu tradycyjne metody wędzenia – bez użycia sztucznych konserwantów i polepszaczy smaku.

ZOBACZ OFERTĘ SPIŻARNI SZAFARZY

PIKNIKOWY PLECAK PODRÓŻNIKA