PRACOWNIA "NATURALNE PIĘKNO"

photo alt text

Smaku – to esencja naszego menu, serwujemy zgodnie z naturą, Węchu - siła aromatów w kompozycjach zapachowych stosowanych w aromaterapii, Słuchu - moc dźwięków, muzyki solfeżowej, gongów oraz mis, Wzrok - piękne otoczenie, Dotyk – wykorzystujemy najnowszą.

Technologię INDIBA oraz zdolności manualne naszych terapeutów

ZOBACZ KATALOG ZABIEGÓW

photo alt text

Woda Życia z Kryształowej Góry wydobywana jest ze studni Kopalni Kwarcu w Kraskowie zbudowanej zgodnie z zasadami Boskiej Geometrii – złotego podziału odcinka. Jest przebogata w minerały, o wyjątkowej strukturze i potencjale energetycznym! To jedyne ujęcia wody na świecie, w którym kwarc ma energię Żeńską, co potwierdzają liczne sensytywne kobiety odwiedzające to miejsce. Woda magazynuje informację życiową, reaguje na emocje, słowa, obrazy. W naturalnych warunkach wypływa z krynicznych źródeł, tętnicami strumieni i rzek, wśród lasów. W harmonii fraktalnej przyrody pobiera informację radości istnienia, którą możemy napełniać komórki naszego ciała. Pijąc wodę naładowaną fraktalną energią górskich strumieni i czystych rzek, zachowujemy zdrowie i pogodę ducha przez całe życie.

Anette Kannegaard z Danii oraz prof. David Wagner z USA określili Kopalnię Krasków wraz z wydobywanym na jej terenie kwarcem i Wodą Życia jako niezwykłe i Święte Miejsce, które powinno służyć Ludziom i ich zdrowiu.

photo alt text

który daje nam natura i otaczająca przyroda. Hotelowa przestrzeń, która została zaaranżowana na uprawę ziół sprawia, że ich aromat unosi i przenika dając azyl, uspokojenie i relaks. Nasze kompozycje, mieszanki ziołowo – herbaciane sprawiają, że delektowanie się ich smakiem, zapachem to rytuał na który warto się skusić. W pakiecie Na Dobry Sen polecamy dwie mieszanki ziół, które złagodzą napięcie uspokoją - jak melisa z dodatkami lub lawenda z rumiankiem. W dzień proponujemy herbaty oczyszczające np. miętę z mniszkiem czy ajurwedyjski napój z kopru włoskiego, kolendry, kminu rzymskiego. Przyrządzamy herbatę miłości – afrodyzjak w czystej postaci. W sezonie wiosennym: sok z brzozy ze świeżą miętą, lemoniadę z kwiatów czarnego bzu, sok z młodej pokrzywy, ajurwedyjskie koktajle.

Ziołowe Menu

Aromaterapia